Batérie BLANCO

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 103

Dôverujte BLANCO batériám a stavte pri používaní pitnej vody na istotu.
Čistejšou vodou prispievame k Vášmu zdraviu.
Vyvážená šírka a hĺbka sortimentu výrobkov kuchynských batérií BLANCO vyhovie každému prianiu zákazníka. Rozmanitý dizajn a vždy nové tvary ponúkajú optimálny výber.
K dispozícií sú rôzne prevedenia, ktoré perfektne reagujú na potreby moderných kuchýň. A tak napr. modely so sprškou rozširujú svoj akčný rádius. Inovatívne spôsoby ovládania ponúkajú ešte viac komfortu. Vysokokvalitné komponenty zabezpečia ľahkú obsluhu a dlhú životnosť batérie.
Firma BLANCO preukazuje vo viacerých aspektoch vysokú zodpovednosť voči človeku a prírode. V BLANCO batériách sa nielenže používa schválený a kvalitný materiál v častiach kde preteká voda napriek tomu sú stále monitorované dobrovoľnými skúškami.

BLANCO si necháva svoje batérie podľa požiadaviek nemeckej vodárenskej spoločnosti na techniku a hygienu dobrovoľnej prekontrolovať a certifikovať cez DVGW CERT GmbH (miesto certifikácie pre nemeckú asociáciu plynární a vodární e.V.).
S certifikátom ponúkajú BLANCO batérie najvyššiu kvalitu, ktorá je momentálne dostupná na trhu.
S dobrovoľným certifikátom DVGW dokumentuje firma BLANCO dodržanie požiadaviek pre ochranu pitnej vody.

Certifikovaná kvalita- batérie sú v plnom rozsahu testované a certifikované. Ponúkajú tak jeden z najvyšších štandardov, ktoré sú v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Vynikajúci dizajn- Cit pre ideálne tvary robí dizajn BLANCO batérií aktuálnym aj v budúcnosti. Viackrát ocenený dizajn je pastvou pre oči v každej kuchyni.

Perfektné zladenie-Drez a batéria sú perfektne farebne zladené. Prevedenie batérie je optimálne prispôsobené akémukoľvek povrchu BLANCO drezov.

Vysokokvalitné komponenty- Všetky komponenty BLANCO batérií sú vyrobené z kvalitných materiálov a zohľadňujú najnovší vývoj materiálov a technológií.

Osvedčené komponenty- BLANCO batérie podliehajú prísnym testom., a preto ponúkajú maximálnu bezpečnosť z hľadiska zdravia. Komponenty, ktoré vedú vodu, sú testované a certifikované.

Pohodlné ovládanie- Ľahká, precízna mechanika sa stará o väčšie pohodlie pri každom používaní, taktiež dbá o jednoduchú obsluhu a dlhú životnosť.

Keramické tesnenia a kartuš- Keramické tesnenia používané v kartušiach BLANCO, majú dlhú životnosť a presvedčia ľahkosťou chodu pri otváraní a zatváraním ventilov.

Sitko pre rohový ventil- BLANCO ochranné sitko pre rohový ventil chráni batériu pre znečistením a poškodením. Zaisťuje bezporuchovú prevádzku a dlhú životnosť batérie.

Spätný ventil- Integrovaný spätný ventil zabraňuje spätnému toku vody do vodovodného potrubia.

-19%

Metalické batérie

BLANCO AMBIS

290.00  235.00  s Dph
-21%

Metalické batérie

BLANCO AMBIS-S

399.00  315.00  s Dph

Metalické batérie

BLANCO ANTAS-S

244.00  s Dph

Metalické batérie

BLANCO ANTAS-S Silgranit-Look

431.00  s Dph
-18%

Metalické batérie

BLANCO AVONA

312.00  255.00  s Dph
-20%

Metalické batérie

BLANCO AVONA-S

404.00  325.00  s Dph
-19%

Silgranitové batérie

BLANCO AVONA-S SILGRANIT-Look

496.00  400.00  s Dph
-21%

Metalické batérie

BLANCO CANDOR

203.00  160.00  s Dph
-20%

Metalické batérie

BLANCO CANDOR-S

332.00  265.00  s Dph
-22%

Metalické batérie

BLANCO CATRIS-S

357.00  280.00  s Dph
-20%

Metalické batérie

BLANCO CATRIS-S Flexo

300.00 350.00  s Dph

Metalické batérie

BLANCO SOLENTA – S

683.00 885.00  s Dph