Nerezové drezy

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 165

Nerez (nehrdzavejúca oceľ) disponuje od prírody vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré ho predurčujú ako ideálny materiál vhodný pre kuchynské drezy.
Nie je však nerez ako nerez. BLANCO spracováva len kvalitný nerez, ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality.
Výsledkom sú prvotriedne nerezové drezy BLANCO, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, čo sa týka kvality, funkčnosti a dizajnu.
Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia. Aj po rokoch pôsobí tento materiál ušľachtilo a brilantne.

Jeho najdôležitejšie vlastnosti:

– klasická, nadčasová estetika
– odolný proti hrdzaveniu
– teplovzdorný
– hygienicky nezávadný
– farebne stály
– ľahko ošetrovateľný

NAJVYŠŠIA KVALITA- BLANCO spracováva len kvalitný nerez, ktorý sa vyberá na základe špecifických kritérií a podlieha prísnym kontrolám kvality. Proces zušľachtenia len zdokonaľuje už vysokú kvalitu.
HYGIENICKÝ- Povrch nerezu BLANCO je hladký a bezpórovitý. Rôznorodé použitie nerezu v potravinárskom priemysle podčiarkuje jeho vynikajúce hygienické vlastnosti.
POTRAVINOVO NEZÁVADNÝ- Nerez nijak neznehodnocuje chuť potravín, ani ich vzhľad.
ROBUSTNÝ- Nerez je odolný materiál. Riad sa na ňom tak ľahko nerozbije a nárazy skôr tlmí.
ODOLNÝ- Vysokokvalitný nerez BLANCO je od prírody veľmi odolný proti bežným kyselinám používaným v domácnosti a tiež proti fľakom napr. od kávy, čaju, ovocia či zeleniny.
ĽAHKÝ NA ÚDRŽBU- Nerezové výrobky firmy BLANCO si aj pri minimálnej miere starostlivosti i po desaťročiach zachovávajú svoju hodnotu a lesk.
ODOLNÝ PROTI TEPLOTÁM A FAREBNE STÁLY- Nerez je odolný proti teplotám do 300 °C a nemení svoju farebnosť ani pri dlhom pôsobení slnka.
NEHRDZAVEJÚCI- Nerez je od prírody nehrdzavejúci materiál. Zriedkavo sa na jeho povrchu môžu vytvoriť hrdzavé fľaky. Ide však o cudziu hrdzu, ktorá sa dá ľahko odstrániť.
SAMOUZDRAVUJÚCI- Nerez sa sám neustále obnovuje. Samouzdravujúci povrch, tzv. pasívna vrstva, sa pôsobením kyslíka neustále obnovuje.

Nerezové drezy

Blanco Tipo 8 Compact

192.00  s Dph
299.00 360.00  s Dph
257.00 327.00  s Dph

Nerezové drezy

BLANCO SOLIS 180-IF

286.00  s Dph

Nerezové drezy

BLANCO SOLIS 180-U

233.00  s Dph
-17%

Nerezové drezy

BLANCO SOLIS 340-IF

302.00  250.00  s Dph
-18%

Nerezové drezy

BLANCO SOLIS 340-U

249.00  205.00  s Dph
606.00  s Dph
606.00  s Dph